Linde E25HL-01/600
vidlicové vozíky
Použito
2016
Cena na vyžádání
Linde E25HL-01/600
vidlicové vozíky
Použito
2016
Obecné vlastnosti
Název:
Linde E25HL-01/600
Podkategorie:
Značka:
Linde
Stav:
Umístění:
Klundert, Nizozemsko
Celkový stav:
4/5
ID objektu inzerenta:
Popis
Transmission type : transmissionType.hydrostatic Colour : Red Mast stage count : 3 Sideshift MACHINE: Forklift BRAND: Linde MODEL: E25HL-01/600 SERIAL NUMBER: 0264 YEAR OF CONSTRUCTION: 2016 ENGINE: Electric TRANSMISSION: Automatic MAST: 3 stages, free lift ATTACHMENTS: Sideshift LIFT CAPACITY: 2500kg LIFTING HEIGHT: 4740mm CLOSED MAST HEIGHT: 2200mm HYDRAULIC VALVES: 4 x FORKS: 1200mm TIRES TYPE: Solid, good ID92030
Vlastnosti
Stáří:
Provozní doba:
Uzavřená výška:
2 200 mm
Pneumatiky:
Superelastické
Počet pneumatik:
4
Čistá hmotnost:
5 470 kg
Převodovka:
Hydrostatický
Typ kabiny:
Otevřít
Zvedací stožár
Max. kapacita pro náklad:
2 500 kg
Max. výška nákladu:
4 740 mm
Freelift:
Ano
Délka vidlice:
1 200 mm
Celkový:
Triplex
Střed zatížení:
600 mm