Indeks firm
The following language may be better suited for you: International | English.
Utwórz alert e-mail
Otrzymasz automatycznie e-mail, gdy tylko pojawi się nowe ogłoszenie pasujące do Twoich filtrów wyszukiwania.
marka
Linde
1531
Still
594
Toyota
317
Hyster
286
Jungheinrich
213
Pokaż więcej
Napęd
diesel
1
kraj
Włochy
1
stan techniczny
używane
1
godziny pracy
(1400 - 1400)
Min
Maks.
rok produkcji
(1998 - 1998)
Min
Maks.
cena (€)
(62 500 - 62 500)
Min
Maks.
słowo kluczowe
słowo kluczowe
Sisu Wózki Widłowe
1 ogłoszenia
Rok produkcji (nowe–stare)
22
Sisu TD 1612 4X2
Massucco T. srl
Cuneo, Włochy
Cuneo, Włochy
62 500 €
76 250 € w tym 22% VAT
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
22
Sisu TD 1612 4X2
Massucco T. srl
Cuneo, Włochy
Cuneo, Włochy
62 500 €
76 250 € w tym 22% VAT
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Filtry
1
Sortowanie
Subskrybuj