Utwórz alert e-mail
Otrzymasz automatycznie e-mail, gdy tylko pojawi się nowe ogłoszenie pasujące do Twoich filtrów wyszukiwania.
podkategoria
kultywatory
1
marka
Onbekend
23
Väderstad
19
Kverneland
17
Doppstadt
16
Boxer
12
Pokaż więcej
cena (€)
(5000 - 5000)
Min
Maks.
kraj
Holandia
1
stan techniczny
używane
1
słowo kluczowe
słowo kluczowe
Veenhuis Orka
1 ogłoszenia
Rok produkcji (nowe–stare)
8
Veenhuis Woeler
Beverdam Machinery
Vriezenveen, Holandia
Vriezenveen, Holandia
5000 €
6050 € w tym 21% VAT
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
8
Veenhuis Woeler
Beverdam Machinery
Vriezenveen, Holandia
Vriezenveen, Holandia
5000 €
6050 € w tym 21% VAT
Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Filtry
1
Sortowanie
Subskrybuj